Тонометр автоматичний Diagnostic DM-400 IHB з індикатором аритмії, адапттером, Польща
Тонометр Diagnosis DM-400 IHB на плече повністю автоматичний вимірювач артеріального тиску на плече, який дозволяє користувачу швидко та точно виміряти систолічний та діастолічний тиск за допомогою осцилометричного методу. Додатково пристрій вимірюя значення пульсу, показує дату та час. Наявні 2 комірки пам'яті на 60 вимірювань кожна.
Diagnostic DM-400 IHB - компактний прилад з універсальною манжетою і можливістю вимірювання через мережевий адапттер.
Особливості:
- Індикатор серцевої аритмії.
- Шкала класифікації артеріального тиску.
- Пам'ять 2х60 вимірів.
- У комплекті є універсальна манжета розміру М 22-36 см і сумочка для зберігання.
- У комплекті є мережевий адаптер.
- Компактний і простий у використанні.
- Гарантія - 24 місяці.
Технічні характеристики:
- Метод вимірювання: оциллометричний.
- Виміряння тиску: діапазон: 0 - 280 мм рт.ст., точність: +/- 3%.
- Вимірювання пульсу: діапазон: 40-180 ударів за хвилину, точність: +/- 5%.
- Пам' ять приладу: 2x60 результатів виміру з вказаною датою і часом.
- Манжети: Розмір M (22-36 см).
- Дисплей: ЖК-цифровий екран.
- Джерело живлення: 4 батарейки ААА або блок живлення.
- Умови використання: температура: -25 - 70 °С, вологість: 10-85% відносної вологості, атмосферний тиск: 500-1060 гПа
Комплектація:
- Електронний блок.
- Манжета
- Адаптер
- Чохол
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diagnosis |
| Страна производитель | Польша |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Размер манжеты | 22-36 (см) |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Дорожный футляр | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электронных тонометров | |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 180 уд/мин |
| Тип питания | Сеть 220 В, Батарейки |
| Сетевой адаптер | Да |
| Тип элементов питания | AA |
| Количество батареек | 4 шт |
| Индикатор аритмии (Технология PAD) | Да |
| Технология MAM | Да |
| Графический индикатор уровня АД (Шкала ВОЗ) | Да |
| Количество блоков памяти | 2 |
| Количество ячеек памяти | 60 |
| Часы | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 294 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 849,30 ₴




